FAQ

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się ze mną razem rozwiążemy twój problem

Kancelaria jest otwarta w dniach Poniedziałek-Piątek w godzinach 15:00 – 18.00. 

Spotkanie można ustalić za pośrednictwem formularza kontaktowego, mailowo bądź telefonicznie: +48 792 190 171.

 

Spotkania z klientami odbywają się w siedzibie Kancelarii lub w miejscu uzgodnionym z klientem, przed wizytą w Kancelarii należy dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu i godziny spotkania.

Na spotkanie należy przynieść wszystkie dokumenty, które mogą mieć znaczenie w danej sprawie. Warto zabrać ze sobą oryginały dokumentów. Radca prawny po zapoznaniu zdecyduje, czy dla dalszego prowadzenia sprawy konieczne będzie pozostawienie oryginałów, czy wystarczą ich kserokopie. Zgodnie z przepisami radca prawny może uwierzytelniać dokumenty, które są składane w sprawie co pozwala na zachowanie oryginałów na przyszłość. W razie braku niektórych dokumentów radca prawny poprosi o ich uzupełnienie, a w niektórych sytuacjach, na zlecenie klienta, sam dotrze do niezbędnej dokumentacji.

Dla klientów indywidualnych

Ceny ustalane są z uwzględnieniem złożoności danego zagadnienia oraz oczekiwań Klienta.

 

Dla klientów biznesowych

Stawka obsługi prawnej ustalana jest wspólnie, uwzględniając przy tym zakres świadczonej obsługi prawnej oraz wymiar czasu pracy.

Moja Kancelaria powstała z myślą o tym, aby każdy klient, zarówno biznesowy jak i indywidualny, był traktowany priorytetowo. W związku z dynamicznym rozwojem rynku i potrzebami klientów, moja Kancelaria zapewniła doradztwo w nowoczesnej formie, co pozwala mi szybko dostosować się do potrzeb klienta i zagwarantować wysokiej jakości wsparcie w każdej sprawie.

Zawsze gdy potrzebujemy porady prawnej. Powinniśmy skorzystać z pomocy prawnej gdy chcemy sporządzić pismo procesowe, urzędowe, umowę, poznać swoje prawa lub uzyskać pomoc w zakresie oceny swojej sytuacji prawnej. Porady w internecie wydają się prostsze i tańsze, jednak tak naprawdę nie wiemy, czy dany opis jest kompletny i ma zastosowanie do naszej sytuacji.

 

Przekonanie, że usługi prawników są bardzo drogie jest błędne. Bywa, że nieskorzystanie z pomocy radcy prawnego pociąga za sobą dużo większe konsekwencje finansowe niż jednorazowa porada . Warto zatem korzystać z pomocy porady, a dopiero po tym podejmować działania. Przykładem jest zawieranie umów o oszczędzanie w zakładzie ubezpieczeń, gdzie zawieramy umowy o wysokie składki i wierzymy w to co mówi agent. Wbrew pozorom koszt usługi radcy prawnego jest podobny do kosztów płaconych innym osobom, a przypadku prowadzenia sprawy w sądzie jest możliwość odzyskania kosztów.

 

Przed skorzystaniem z pomocy radcy prawnego można dowiedzieć się o przewidywane koszty porady, czy prowadzenia danej sprawy. Sama rozmowa, która nie była poradą prawną często będzie bezpłatna.

nie czekaj dłużej

Skontaktuj się ze mną już dziś!

Spotkania z klientami odbywają się w siedzibie Kancelarii lub w miejscu uzgodnionym z klientem, przed wizytą w Kancelarii należy dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu i godziny spotkania